O NAS

 Działamy na różnych obszarach w biznesie:

– biznes plany

– doradztwo gospodarcze

– pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej

– finansowanie działalności

 

To nasza pasja. Lubimy pomagać, stąd idea na stronę i kurs on-line.

Pomysł i dobre przygotowanie do rozpoczęcia działalności to podstawa.

Na rynku przepełnionym wszelkimi branżami – liczą się niuanse. Wszystko może się udać, ale trzeba być odpowiednio przygotowanym i lepszym od konkurencji. Firmy powstają, zamykają się, a tylko najlepsze zostają i mają się dobrze – przynoszą zyski. Na przetrwanie i rozwój składa się wiele czynników. Postanowiliśmy pomóc początkującym. Kurs online

Prowadzimy firmę we dwójkę: Asia i Dawid.  Obydwoje jesteśmy ekonomistami, po kierunku studiów rachunkowość i podatki. Jednak uważamy, że nie liczą się tytuły, a wiedza i doświadczenie. Rachunkowość nigdy nie była naszą miłością, więc ja zajmowałam się biznesplanami, doradztwem gospodarczym, a Dawid pracował w kantorze wymiany walut. Poznał rynek walutowy i rynek złota. Postanowiliśmy połączyć siły i stworzyć kilka ciekawych projektów dla ludzi szukających pomocy przy starcie z biznesem i własną firmą.

My zaczynamy naszą pracę w Internecie, ponieważ marzymy by pracować z każdego miejsca na świecie.

Kochamy podróże, szczególnie Włochy. Lubimy zwiedzanie, zdobywanie i odkrywanie nieznanych nam miejsc. Podobają nam się wyprawy po miastach i miasteczkach, ale spacerami po plaży czy opalaniem też nie gardzimy J Staramy się spędzać czas aktywnie, na siłowni, grając w squasha, czy badmintona. Uwielbiamy wycieczki rowerowe. Naszym hobby jest zwiedzanie stadionów piłkarskich, na razie spełniliśmy marzenie Dawida. Byliśmy dwa razy na stadionie Realu Madryt i to dopiero początek. Zaliczyliśmy także stadion olimpijski w Rzymie.

biznes plany

 

Los zwierzaków nie jest nam obojętny, staramy się pomagać, bywamy w o nasschronisku w Gliwicach na wspaniałej imprezie „Bieg na sześć łap”. Mamy piękną i kochaną owczarkę niemiecką – Almę.

Dlatego też postanowiliśmy część wpływów ze sprzedaży kursu i reklam przeznaczyć na Stowarzyszenie Nadir. Cudowni i szaleni ludzie pomagają zwierzakom na 200%. Wiem to na pewno i z czystym sumieniem możemy prosić o wsparcie. Wiemy, że tam żądna złotówka się nie zmarnuje, a każda się przyda.

 

Pomagajmy!

Z każdego sprzedanego produktu, kursu i reklam 10% przeznaczamy na Stowarzyszenie Nadir wspierające pomoc owczarkom niemieckim. To moja ukochana rasa (Asia). Jeśli zdecydujesz się pomóc wpisz w tytule wpłaty Na pomoc Onkom.